O FIRMIE

2020Team_lew.jpg (170 KB)

Jesteśmy firmą, która powstała w roku 2006 z bardzo prozaicznej przyczyny. Krzysiek pracujący w branży rozrywkowej (realizacja dźwięku live) zauważył, że trudno jest kupić „gadżety”, które przydają się w jego profesji. Firma początkowo mieściła się w wynajmowanym pokoju służącym również jako sypialnia. Nie jesteśmy zatem firmą, która zaczynała w garażu. My nie mieliśmy garażu...

Przez 8 lat działalności udało nam się z wynajmowanego pokoju przenieść do piwnicy. Z tych niewyobrażalnych luksusów korzystali wtedy Krzysiek, Eliza i Jacek. Eliza dołączyła do firmy, bo nie było komu się nią zajmować, kiedy Krzysiek wyjeżdżał. Potem pojawiła się miłość Krzyśka – kable MOGAMI. Jednak Krzysiek dalej wyjeżdżał, a Eliza nie odróżnia przewodu audio od zasilacza laptopa. Udało nam się namówić do współpracy Jacka, który zna się na nich jak mało kto. Jest wirtuozem lutownicy, ale też dba o stronę mogami.pl i sklep pastore.pl.

No, a że u nas sukces goni sukces, już w listopadzie 2016 roku przenieśliśmy się do naszej aktualnej siedziby, gdzie mamy okna!!! Jednak sodówka uderzyła do głowy, dopiero kiedy do ekipy dołączyła Dorota. Kto mógł, ten zrzucił na nią wszelkie zadania, jakie przyszły mu do głowy, a ona to dźwignęła. To dzięki niej mamy aktualne regulaminy na sklepach, ktoś systematycznie odbiera stacjonarny telefon, Klienci przestali „całować klamkę”, księgowa dostaje dokumenty na czas, a już wkrótce na Allegro będziemy mieli wystawione wszystkie produkty. Następnie zatrudniliśmy Oresta, który poza tym, że jest hodowcą mini-kiwi (tak! istnieje coś takiego i jest pyszne!), potrafi bezbłędnie i szybko pakować zamówienia Klientów. Poza tym Orest wziął niedawno pod swoje skrzydła SEO, więc niebawem będziecie widzieli nas zawsze, jak tylko otworzycie przeglądarkę. Demony internetu! Kolejnym członkiem naszej ekipy jest Piotrek, który prawdopodobnie lada moment rozda wszystko, co mamy, w różnych konkursach, dlatego śledźcie nas na Facebooku. Poza tym namawia do współpracy firmy, które będą sprzedawały nasze produkty, oraz zachęca do kupowania u nas Klientów detalicznych. Liczymy na niego bardzo, bo w naszym ciągu myślowym jest tak: wynajmowany pokój -> piwnica -> siedziba z oknami -> ostatnie trzy piętra drapacza chmur w Nowym Jorku.

W maju 2018 roku schedę po Jacku objęła Kasia. Następnie z początkiem września dołączyła do nas siódma osoba – Paulina. Przejęła ona obsługę Klienta po Dorocie, więc kiedy tylko przekroczycie próg naszej siedziby, powita Was szeroko otwartymi ramionami. Paulina odziedziczyła też po trochu obowiązków pozostałych członków zespołu, żeby mogli w tym czasie zająć się wyszukiwaniem nowych produktów i podbijaniem świata, choć oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niebawem i ona pewnie będzie potrzebowała asystenta.

Z początkiem grudnia 2018 roku do ekipy dołączył kolejny Piotr, zastąpił Oresta, który w poprzednim wcieleniu prawdopodobnie był Reptilianinem, bo uwielbia łapać i denerwować żaby, węże, jaszczurki czy żółwie. Ale to po pracy! W ciągu dnia zajmuje się pakowaniem przesyłek i realizacją zamówień, także jeśli postanowicie odebrać coś osobiście, z pewnością się na niego natkniecie ;)

Następnie, we wrześniu 2020 roku, dołączył do nas Kuba. Teraz gdy zamawiacie kabelki czy termokurcze, to właśnie on czyni całą magię. A potrafi to bezbłędnie! 

Rok 2021 okazał się dla nas łaskawy, ponieważ w czerwcu mieliśmy przyjemność powitać w naszym skromnym gronie Aleksandrę Koś. Odpowiedzialna jest za dostępność produktów na naszych sklepach internetowych i Allegro, aktualizację stron informacyjnych, oraz zarządzanie profilami w social mediach. Chętnie też wciela się w rolę firmowego fotografa i grafika w jednym.

ZAŁOGA MOGAMI

Piot_01.jpg (141 KB)

SD2.jpg (132 KB)

SE34.jpg (122 KB)

SK3.jpg (103 KB)

SP2.jpg (125 KB)

Nie odnaleziono