Mogami - professional audio cables

Gitarowe

MOGAMI 3368

Najwyższej jakości kabel instrumentalny dostępny na rynku. Zaprojektowany jako przewód totalnie transparentny, nie wprowadzający żadnych zabarwień. Dzięki ekstremalnie niskiej pojemności, uzyskano bardzo dużą dynamikę i bardzo szerokie pasmo przenoszenia. Rezultatem jest bardzo pięknie brzmiąca góra oraz bardzo dynamiczny niski bas. MOGAMI 3368 jest nowym kablem zaprojektowanym tak, by przesłać dźwięk najwyższej jakości, a jednocześnie wytrzymały na tyle, by znieść trudy wykonań na żywo. Przewód o dużej średnicy został zaprojektowany z na tyle niską pojemnością, by przenieść jak najwierniej dźwięk.

Czytaj więcej...

MOGAMI 2524

Przewody instrumentalne MOGAMI 2524 są najlepiej brzmiącymi przewodami dostępnymi na rynku. Przewody te zostały zaprojektowane specjalnie do instrumentów tak aby wydobyć z nich całkowicie naturalną, transparentną, niczym nie zniekształconą barwę. Specjalna węglowa, antystatyczna powłoka PVC Sub-Shield eliminuje szumy powstające podczas ruchu przewodem.

Czytaj więcej...

MOGAMI 2319

Przewód MOGAMI 2319 jest przeznaczony dla tych co własnie zaczynają poznawać muzykę i uczą się gry na instrumentach. W tej cenie jest to najlepszej jakości przewód dla początkujących muzyków.

Czytaj więcej...

MOGAMI 2314

Miniaturowy przewód instrumentalny MOGAMI 2314 jest idealny do połączeń efektów w pedalboardzie i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości przewód instrumentalny o niewielkim przekroju..

Czytaj więcej...