Mogami - professional audio cables

Szpule

 • Mikrofonowe
  mikrofonowe

  W ofercie posiadamy przewody mikrofonowe studyjne i do zastosowań Live. Przewody te są najlepszymi przewodami mikrofonowymi jakie jesteście w stanie znaleźć na rynku. MOGAMI 2534 REFERENCE NEGLEX QUAD High Definition składający się z czterech przewodników plus ekran. MOGAMI 2549 NEGLEX o przekroju przewodnika 0,3mm2. Do zastosowań Live firma MOGAMI zaprojektowała specjalny przewód zdolny wytrzymać wszystkie trudy związane z trasami koncertowymi oraz produkcjami telewizyjno - radiowymi. Jest to przewód MOGAMI 105 STRAND BROADCAST. Jego mała średnica, specjalna izolacja, wypełnienie, elastyczność oraz specyficzny splot ekranu jest wprost idealny do trudnych warunków. Przewód w temperaturze -20°C nie traci swojej elastyczności.

  Czytaj więcej...

 • Wieloparowe
  wieloparowe

  Przewody wieloparowe Mogami zostały zaprojektowane by spełnić najwyższe standardy pro audio i charakteryzują się doskonałymi parametrami elektrycznymi i mechanicznymi pozostając kompaktowymi, niezwykle elastycznymi i prostymi w użyciu.

  Czytaj więcej...

 • Instalacyjne
  instalacyjne

  Przewody instalacyjne Mogami zapewniają transmisję sygnału najwyższej jakości bez strat i bez podbarwiania dźwięku. Przewodnik w tych kablach to słynny NEGLEX OFC i z tego powodu możemy rekomendować te przewody do najwyższej jakości okablowania konsolet, racków efektowych i urządzeń studyjnych.

  Czytaj więcej...

 • Głośnikowe
  głośnikowe

  Przewody głośnikowe firmy Mogami są zaprojektowane tak, by dostarczać maksymalną wydajność zapewniając najwyższą jakość transmisji dźwięku, a także trwałość i elastyczność. Każdy przewodnik składa się z żył tworzących linkę ze specjalnej miedzi beztlenowej NEGLEX w izolacji z kodem kolorów. Wytrzymała niskoprofilowa i superelastyczna koszulka z PVC chroni przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne w opcjach 2mm², 2,5mm² i 4mm².

  Czytaj więcej...

 • Audio/video/coaxialne
  audio-video-coaxialne

  Super elastyczne, o bardzo małej średnicy przewody współosiowe, których nie znajdziecie w MIL, JIS ani żadnym innym światowym standardzie. Przewody te zostały zaprojektowane z myślą o specjalnych zastosowaniach, znajdując także uznanie w aplikacjach video oraz wielkich częstotliwości.

  Czytaj więcej...

 • Cyfrowe
  cyfrowe

  W naszej ofercie znajdują się przewody do transmisji sygnału cyfrowego w formacie AES/EBU, MIDI. Przewody MOGAMI są przewodami najwyższej jakości.

  Czytaj więcej...

 • skrętka
  skrętka

  Przewody ethernetowe MOGAMI zostały zaprojektowane specjalnie dla wymagających aplikacji mobilnych. Są wystarczająco elastyczne, by leżeć płasko na ziemi, ale również wystarczająco trwałe by znieść trudy pracy na scenie.

  Czytaj więcej...

 • Gitarowe
  gitarowe

  Instrumentalne przewody MOGAMI są najlepiej brzmiącymi przewodami dostępnymi na rynku. Przewody te zostały zaprojektowane specjalnie do instrumentów tak aby wydobyć z nich całkowicie naturalną, transparentną, niczym niezniekształconą barwę.

  Czytaj więcej...

 • Hi-Fi
  hi-fi

  Przewody Hi-Fi firmy Mogami charakteryzują się niezwykłą muzykalnością i szczegółowością przesyłanego dźwięku. Zarówno przewody interkonekt, jak i głośnikowe wyprodukowane są z najwyższej klasy komponentów. Doskonale nadają się do przesyłu sygnału analogowego jak i cyfrowego.

  Czytaj więcej...