Mogami - professional audio cables

Digital wieloparowy

PRO DIGITAL DB25-XLR TASCAM

Cyfrowy przewód MOGAMI 3162 został zaprojektowany bazując na technologii analogowych przewodów NEGLEX i ścisłego przestrzegania standardu 110Ω AES/EBU. Dla zmniejszenia zjawiska tłumienia sygnału zastosowano większy przekrój przewodnika. Przewód zapewnia precyzyjną i bezstratną transmisję sygnałów cyfrowych 8 in i 8 out. Pojedyncze kanały prowadzone są w bardzo gęstym i mocnym oplocie Techflex CleanCut.

Czytaj więcej...

PRO DIGITAL DB25 TASCAM

Najwyższej jakości cyfrowy przewód MOGAMI 3162, idealny do zastosowań studyjnych jak i "live". Przewód zapewnia precyzyjną i bezstratną transmisję sygnałów cyfrowych 8 in i 8 out. Standard AES TASCAM pasujący do urządzeń m.in.: Tascam, Digidesign, RME i innych.

Czytaj więcej...

PRO DIGITAL DB25-XLR YAMAHA

Cyfrowy przewód MOGAMI 3162 wykonany w standardzie cyfrowym AES YAMAHA. Format ten pasuje do urządzeń firm: Apogee, Mackie, Sony i Yamaha. Przewód zapewnia precyzyjną i bezstratną transmisję sygnałów cyfrowych 8 in i 8 out. Pojedyncze kanały prowadzone są w bardzo gęstym i mocnym oplocie Techflex CleanCut.

Czytaj więcej...

PRO DIGITAL DB25 YAMAHA

Najwyższej jakości cyfrowy przewód MOGAMI 3162, zakończony złączami D-Sub 25p. Przewód zapewnia precyzyjną i bezstratną transmisję sygnałów cyfrowych 8 in i 8 out. Standard AES YAMAHA pasujący do urządzeń m.in.: Apogee, Mackie, Sony i Yamaha.

Czytaj więcej...

PRO DIGITAL DB25 YAMAHA - TASCAM

Cyfrowy przewód MOGAMI 3162, do połączeń urządzeń używających różnych protokołów cyfrowych YAMAHA i TASCAM. Przewód zapewnia precyzyjną i bezstratną transmisję sygnałów cyfrowych 8 in i 8 out. Standard AES pasujący do urządzeń m.in.: Digidesign, Lynx, Mackie, RME, Sony, TASCAM, Panasonic i Yamaha.

Czytaj więcej...