Mogami - professional audio cables

Studio

REFERENCE STUDIO XLRM-XLRF

Przewód MOGAMI 2534 można znaleźć w małych, projektowych, domowych studiach nagrań, ale także w tych największych legendarnych studiach na całym świecie. Przez wielu inżynierów, realizatorów i artystów uznany za referencyjny przewód studyjny. Ten 4-przewodnikowy przewód oferuje najwyższą eliminację szumów oraz zakłóceń RF, jest najlepiej brzmiącym przewodem dostępnym na rynku.

Czytaj więcej...

REFERENCE STUDIO XLRM-MINIXLRF

Przewód MOGAMI 2893 - oryginalnie zaprojektowany jako przewód patchowy BANTAM stał się popularny jako przewód mikrofonowy wszędzie tam, gdzie wymagana jest mała średnica przewodu - zakończony z jednej strony złoconym złączem XLR męski Neutrik NC3MXX-B z drugiej mini XLR REAN RT3FC-B

Czytaj więcej...

REFERENCE TUBE MICROPHONE

Specjalnie zaprojektowany do mikrofonów lampowych przewód o najwyższej jakości dźwięku zapewnia także zasilanie mikrofonu zgodnie ze schematami zasilania współczesnych mikrofonów lampowych. Złącza Neutrik NC7MXX i NC7FXX

Czytaj więcej...

PRO STUDIO XLRM-XLRF

Przewód studyjny MOGAMI 2549 NEGLEX o przekroju przewodnika 0,3mm2. Profesjonalny przewód studyjny, który według niektórych realizatorów, inżynierów i artystów "brzmi cieplej" niż przewód REFERENCE STUDIO 2534.

Czytaj więcej...

CLASSIC MICROPHONE

MOGAMI CLASSIC MICROPHONE. Przewód MOGAMI 2582 zakończony prostymi złączami NEUTRIK NC3MXX i NC3FXX. Specjalna seria o doskonałej relacji jakości w stosunku do ceny symetrycznych przewodów mikrofonowych o niskiej impedancji.

Czytaj więcej...