Mogami - professional audio cables

Instrumentalne

 • Gitary elektryczne
  Gitary elektryczne

  Przewody MOGAMI Instrument PRO oraz REFERENCE, są najlepiej brzmiącymi przewodami dostępnymi na rynku. Przewody te zostały zaprojektowane specjalnie do instrumentów tak aby wydobyć z nich całkowicie naturalną, transparentną, niczym nie zniekształconą barwę.

  Czytaj więcej...

 • Gitary akustyczne
  Gitary akustyczne

  Dzięki zastosowaniu przewodów MOGAMI Instrument, wydobędziemy najwyższe tony z instrumentów akustycznych wyposażonych w pick-up'y. Barwa będzie w 100% neutralna w całym paśmie częstotliwości.


  Czytaj więcej...

 • Gitary basowe
  Gitary basowe

  Serie Instument PRO oraz REFERENCE MOGAMI są ulubionymi przewodami wielu basistów. Szczególnie seria REFERENCE dostarcza bardzo szerokie pasmo w zakresie niskich częstotliwości, które jak wiadomo, są kluczowe dla instrumentów basowych.


  Czytaj więcej...

 • Instrumenty klawiszowe
  Klawiszowe

  Brzmienie instrumentów klawiszowych, dzięki przewodom MOGAMI Instrument nie jest w żadnym stopniu przekoloryzowane, przejaskrawione czy też zniekształcone. Dzięki takiemu czystemu, transparentnemu brzmieniu większość muzyków wybiera przewody MOGAMI Instrument.


  Czytaj więcej...

 • Midi
  Midi

  Przewód MOGAMI Instrument MIDI jest przewodem zaprojektowanym specjalnie do przenoszenia sygnału MIDI oraz pełnej synchronizacji.


  Czytaj więcej...

 • Kostki efektowe
  Kostki efektowe

  Nie uwierzysz jak bardzo poprawi się brzmienie twojego zestawu efektów po zastosowaniu połączeń przewodami MOGAMI Instrument. Zapraszamy do sprawdzenia poprawy brzmienia szczególnie podczas sesji nagraniowych i koncertów.


  Czytaj więcej...

 • Głośnik head-cab głowa-paka
  head-cab

  Proponujemy trzy rodzaje przewodów do połączeń głowy wzmacniacza z zestawem głośników. PRO Cab, REFERENCE Cab oraz REFERENCE QUAD Cab. Tak jak we wszystkich połączeniach wykonanych przewodami MOGAMI, uzyskujemy tutaj ekstremalnie neutralny i wierny transfer sygnału audio od wzmacniacza do głośników.


  Czytaj więcej...