Mogami - professional audio cables

Seria NI (Neglex I)

NI interkonekt Bullet Plug (RCA cinch)

MOGAMI NI Bullet Plug jest jednym z najlepszych przewodów interkonekt dostępnym na rynku. Wykonany z przewodu 2497 z najwyższej jakości miedzi OFC, konstrukcji podwójnie coaxial'nej oraz złączy ETI Bullet Plug TeCu (tellurium copper). Przewód MOGAMI 2497 został zaprojektowany długo przed skonstruowaniem przewodu 2803. Jego duża średnica 8.00 mm oraz cała struktura powoduje, że jest dużo prostszy w obróbce przez co jego zastosowanie może być preferowane przed wyborem przewodu 2804.

Czytaj więcej...

NI głośnikowy bulk (bez złączy)

Przewód głośnikowy MOGAMI NI Bulk, bez złączy, wykonany jest z przewodu 2477 z wysokiej jakości miedzi OFC. Przewód zbudowany w konstrukcji podwójnie coaxial'nej. Ze względu na dużą średnicę całego przewodu 8.00 mm oraz jego konstrukcję jest on dużo wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu niż 2804. Podobnie jak 2804 charakteryzuje się zdumiewającą szczegółowością oraz bogactwem detali. Można nim wykonywać dłuższe linie niż przewodem MOGAMI 2804.

Czytaj więcej...

NI głośnikowy Bayonet (banany)

MOGAMI NI Bayonet wykonany jest z przewodu 2477 z miedzi OFC. Przewód zbudowany w konstrukcji podwójnie coaxial'nej. Najwyższej jakości złącza Bayonet Plug TeCu (tellurium copper) firmy ETI Eichmann Technologies International. Ze względu na dużą średnicę całego przewodu 8.00 mm oraz jego konstrukcję jest on dużo wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu niż 2804. Można nim wykonywać dłuższe linie niż przewodem MOGAMI 2804.

Czytaj więcej...

NI głośnikowy ETI Spades (widełki)

MOGAMI NI Spades jest najwyższej jakości przewodem głośnikowym w swojej klasie. Wykonany z przewodu 2477 z miedzi OFC, konstrukcja podwójnie coaxial'na. Widełki wykonane z miedzi OFHC bez pokrycia żadnymi dodatkowymi metalami firmy ETI Eichmann Technologies International. Przewód 2477 charakteryzuje się rewelacyjną szczegółowością oraz bogactwem detali. Przewód przeznaczony do krótkich, a także długich połączeń między zestawem głośnikowym a wzmacniaczem mocy.

Czytaj więcej...

NI głośnikowy Bayonet - Spades

MOGAMI NI Bayonet wykonany jest z przewodu 2477 z miedzi OFC. Przewód zbudowany w konstrukcji podwójnie coaxial'nej. Najwyższej jakości złącza Bayonet Plug TeCu (tellurium copper) i widełki wykonane z miedzi OFHC bez pokrycia żadnymi dodatkowymi metalamfirmy ETI Eichmann Technologies International. Ze względu na dużą średnicę całego przewodu 8.00 mm oraz jego konstrukcję jest on dużo wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu niż 2804. Można nim wykonywać dłuższe linie niż przewodem MOGAMI 2804.

Czytaj więcej...

NI interkonekt XLR

MOGAMI NI interkonekt XLR jet to jeden z najlepszych interkonektów symetrycznych dostępny na rynku. Wykonany z przewodu MOGAMI 2549 o konstrukcji Neglex OFC, oraz złoconych złączy XLR NC3FXX i NC3MXX firmy Neutrik. Przewód MOGAMI 2549 został został zaprojektowany i wykonany aby zapewnić najwyższą jakość reprodukcji audio jak i rejestracji nagrań. Średnica przewodnika to aż 0,339mm2 a pojemność to tylko 76pF/m. Zastosowanie ekranu z miedzi oraz skręconej pary przewodników znacznie redukuje interferencje elektromagnetyczne.

Czytaj więcej...

NI interkonekt AES/EBU XLR

MOGAMI NI AES/EBU XLR jest to najwyższej klasy cyfrowy interkonekt AES/EBU 110 Ohm. Wykonany z przewodu MOGAMI 3080 zapewniającym prawidłową transmisję sygnału zgodną ze standardem AES/EBU do 150 metrów. Tolerancja impedancji 110Ω dla przewodu 3080 to tylko ±5%, pojemność tylko 46pF/m. Przewód MOGAMI 3080 oferuje niespotykaną dokładność transmisji sygnału. Zastosowano złocone złącza XLR NC3FXX-B i NC3MXX-B firmy Neutrik.

Czytaj więcej...