Mogami - professional audio cables

Seria HD (High Definition)

HD interkonekt RCA (cinch)

MOGAMI HD RCA jest najlepszym przewodem interkonekt w swojej klasie cenowej. Wykonany z przewodu MOGAMI 2520 HD z najwyższej jakości miedzi o konstrukcji coaxial'nej. Przewód zakończony jest bardzo wysokiej jakości złączami RCA firmy Amphenol.

Czytaj więcej...

HD interkonekt RCA (cinch) digital

MOGAMI HD RCA digital jest to cyfrowy interkonekt S/PDIF 75Ohm. Przewód MOGAMI 2964 HD dzięki małej pojemności 57 pF/m oraz impedancji 75 Ohm idealnie sprawdzi się jako interkonekt analogowy oraz jako interkonekt cyfrowy S/PDIF.

Czytaj więcej...

HD głośnikowy bulk (bez złączy)

Przewód głośnikowy MOGAMI HD Bulk, bez złączy, wykonany z przewodu MOGAMI 3082. Przewód konstrukcji coaxial'nej o przekroju przewodników 2x2mm2. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości miedzi OFC, przewód charakteryzuje się muzykalnością oraz niespotykaną w tym przedziale cenowym dokładnością i szczegółowością. Do krótkich jak i długich połączeń między zestawem głośnikowym a wzmacniaczem mocy.

Czytaj więcej...

HD głośnikowy banany Hicon

MOGAMI HD banan Hicon, wykonany z przewodu głośnikowego MOGAMI 3082. Wykorzystano wysokiej jakości złocone złącza banan firmy Hicon. Przewód konstrukcji coaxial'nej o przekroju przewodników 2x2mm2. Charakteryzuje się muzykalnością oraz niespotykaną w tym przedziale cenowym dokładnością i szczegółowością. Do krótkich jak i długich połączeń między zestawem głośnikowym a wzmacniaczem mocy.

Czytaj więcej...

HD głośnikowy ETI Spades

Przewód głośnikowy MOGAMI HD ETI Spades, wykonany z przewodu MOGAMI 3082 oraz złączy najwyższej jakości. Widełki wykonane z miedzi OFHC bez pokrycia żadnymi dodatkowymi metalami firmy ETI Eichmann Technologies International. Przewód konstrukcji coaxial'nej o przekroju przewodników 2x2mm2. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości miedzi OFC, przewód charakteryzuje się muzykalnością oraz niespotykaną w tym przedziale cenowym dokładnością i szczegółowością. Do krótkich jak i długich połączeń między zestawem głośnikowym a wzmacniaczem mocy.

Czytaj więcej...