Mogami - professional audio cables

Akcesoria

 • Słuchawkowe
  Słuchawkowe

  Oferujemy doskonałe akcesoria słuchawkowe takie jak: przedłużki, przejściówki i inne - wykonane z najlepszych na rynku kabli MOGAMI i zakończone doskonałymi złączami firm Neutrik i Amphenol. Nasze kable są najlepiej brzmiącymi przewodami na rynku pro-audio;

  Czytaj więcej...

 • iPod® / mp3
  iPod® / mp3

  Prezentujemy najwyższej klasy przewody połączeniowe do iPod i odtwarzaczy MP3 - tak potrzebne artystom, realizatorom i DJ'om na scenie i w studio zarówno podczas live act'ów jak i nagrań. Przewody MOGAMI oferują najwyższa jakość transmisji sygnału, a użyte złącza najwyższej jakości gwarantują pewny i trwały styk.

  Czytaj więcej...

 • DJ PRO
  DJ PRO

  Oferujemy najwyższej klasy przewody połączeniowe DJ PRO - niezbędne artystom, realizatorom i DJ'om na scenie i w studio zarówno podczas live act'ów jak i nagrań. Przewody MOGAMI oferują najwyższa jakość transmisji sygnału, a użyte złącza najwyższej jakości gwarantują pewny i trwały styk.

  Czytaj więcej...

 • Złącza
  złącza

  Z przyjemnością prezentujemy nasze złącza BNC push-pull wyprodukowane przez TAJIMI, zaprojektowane specjalnie do przewodów 3200 i 2964.

  Czytaj więcej...

 • Głośnikowe aktywne
  Głośnikowe aktywne

  Proponujemy przewody sygnałowe do aktywnych zestawów głośnikowych wykonane z przewodów MOGAMI. Te przewody zapewniają najwyższą jakość transmisji niezniekształconego sygnału pomiędzy mikserem a zestawem głośnikowym.

  Czytaj więcej...

 • Głośnikowe
  Głośnikowe

  Proponujemy przewody do zestawów głośnikowych wykonane z przewodów MOGAMI. Te przewody zapewniają najwyższą jakość transmisji niezniekształconego sygnału pomiędzy końcówką mocy/wzmacniaczem a zestawem głośnikowym.

  Czytaj więcej...